تا این لحظه ویدیوها و تصاویر مختلفی از آیفون ۷ لو رفته بودند. البته کیفیت چندان بالایی نداشتند و در برخی موارد اطلاعات زیادی هم در اختیار کاربران قرار نمی‌دادند؛ اما امروز ویدیویی از این گوشی منتشر شده که آیفون ۷ را از زاویه‌های مختلف نشان می‌دهد. فردی که این گوشی را در اختیار دارد به این موضوع اشاره می‌کند که مدل نهایی آیفون جدید را در اختیار دارد. البته این گوشی آیفون ۷ پلاس است که از دو دوربین پشت بهره می‌برد. چیزی که در این ویدیو بیش از پیش جلب توجه می‌کند، رنگ آبی آن است. اپل تا این ...

آیفون ۷ را از نزدیک ببینید / فیلماخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,آیفون

تا این لحظه ویدیوها و تصاویر مختلفی از آیفون ۷ لو رفته بودند.

البته کیفیت چندان بالایی نداشتند و در برخی موارد اطلاعات زیادی هم در اختیار کاربران قرار نمی‌دادند؛ اما امروز ویدیویی از این گوشی منتشر شده که آیفون ۷ را از زاویه‌های مختلف نشان می‌دهد. فردی که این گوشی را در اختیار دارد به این موضوع اشاره می‌کند که مدل نهایی آیفون جدید را در اختیار دارد. البته این گوشی آیفون ۷ پلاس است که از دو دوربین پشت بهره می‌برد.

چیزی که در این ویدیو بیش از پیش جلب توجه می‌کند، رنگ آبی آن است. اپل تا این لحظه آیفونی با این رنگ راهی بازار نکرده بود و به همین دلیل بعید نیست که آیفون ۷ در این ر��گ جدید راهی بازار شود. البته شاید رنگ ‌آبی برای مدل‌های آزمایشی در نظر گرفته شده باشد.

در بخش دیگری از این ویدیو گفته می‌شود که نمونه‌ی نهایی آیفون ۷ از یک شرکت چینی با نام BESOUND به‌دست آمده است. البته باید به این موضوع اشاره کنیم که این مدل نهایی تنها ظاهر گوشی است و به همین دلیل نمی‌توان از ویژگی‌های سخت افزاری و نرم‌افزاری آن اطلاعاتی به دست آورد.

البته همین گوشی هم تمام شایعات آیفون ۷ را تایید می‌کند. دوربین دوتایی و نبود جک ۳٫۵ میلی‌متری خروجی صدا از ویژگی‌های مهم این تلفن همراه هوشمند هستند. همچنین مشخص شده که محصول جدید اپل چند میلی‌متر باریک‌تر از مدل قبلی است.

در ادامه می‌توانید ویدیوی منتشر شده را ببینید:

 

 

اخبار تکنولوژی - دیجی کالا

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه