در حالی که چندین منبع خبری اشاره کرده‌اند اپل آیفون ۷ و اپل آیفون ۷ پلاس قرار است در روز چهارشنبه ۱۷ شهریور معرفی شوند و پیش خرید آن هم از دو روز بعد این تاریخ آغاز شود برخی منابع دیگر هم از تاریخ‌های متفاوتی سخن می‌گویند. در این میان ایوان بلس یکی از منابع اطلاعاتی معتبر معتقد است از تاریخ عرضه آیفون در خرده‌فروشی‌ها مطمئن است. او این تاریخ را ۲۶ شهریورماه اعلام کرده. به این ترتیب بلس معتقد است رویداد معرفی هم پیش از این تاریخ برگزار می‌شود. ابهامات در زمینه تاریخ معرفی و عرضه این گوشی ز ...

آیفون ۷ کی رونمایی و عرضه می‌شود؟اخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,آیفون

در حالی که چندین منبع خبری اشاره کرده‌اند اپل آیفون ۷ و اپل آیفون ۷ پلاس قرار است در روز چهارشنبه ۱۷ شهریور معرفی شوند و پیش خرید آن هم از دو روز بعد این تاریخ آغاز شود برخی منابع دیگر هم از تاریخ‌های متفاوتی سخن می‌گویند.

در این میان ایوان بلس یکی از منابع اطلاعاتی معتبر معتقد است از تاریخ عرضه آیفون در خرده‌فروشی‌ها مطمئن است. او این تاریخ را ۲۶ شهریورماه اعلام کرده. به این ترتیب بلس معتقد است رویداد معرفی هم پیش از این تاریخ برگزار می‌شود. ابهامات در زمینه تاریخ معرفی و عرضه این گوشی زیاد شده است. برخی معتقدند تاریخ معرفی که به احتمال زیاد در ماه شهریور هم خواهد بود در یک ر��ز جمعه برگزار می‌شود. چون روزهای جمعه از نظر سابقه تاریخی روزهایی بوده‌اند که برخی از آخرین مدل‌های آیفون در آن رونمایی شده‌اند.

براساس آخرین اطلاعاتی که درباره آیفون جدید شرکت اپل در دست داریم آیفون ۷ دیگر جک هدفون ۳٫۵ میلی‌متری ندارد اما به تکنولوژی ضد آب تجهیز شده. تراشه به کار رفته در آن تراشه A10 است و از باتری ۱۹۶۰ میلی‌آمپرساعتی بهره می‌برد. آیفون ۷ یک مدل پلاس هم خواهد داشت که با حافظه‌های داخلی ۳۲، ۱۲۸ و ۲۵۶ عرضه می‌شود. این گوشی ۳ گیگابایت RAM خواهد داشت و تا آنجا که می‌دانیم در مدل پلاس آن یک دوربین دوتایی به چشم می‌خورد.

 

اخبار تکنولوژی - دیجی کالا

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه