استفاده از اسکایپ به طور کلی رو دستگاه‌هایی که ویندوز فون ۸ و ۸٫۱ دارند متوقف خواهد شد. اواخر بهار سال ۲۰۱۱ میلادی، شرکت مایکروسافت نرم‌افزار اسکایپ را به قیمت ۸٫۵ میلیارد دلار خریداری کرد. مایکروسافت که درآمدش از ایده‌های ثبت شده‌ی اندرویدی خود، بیشتر از درآمد این شرکت از فروش گوشی‌های ویندوزی است، قصد داشت تا از اسکایپ برای افزایش محبوبیت گوشی‌های ویندوزی یا دیگر دستگاه‌های‌اش مثل ایکس‌باکس استفاده کند. ماه گذشته، مایکروسافت خبر داد که از ماه اکتبر امسال (مهر ماه) دیگر اسکایپ را روی ویندو ...

اسکایپ بزودی روی ویندوز فون ۸ و ۸٫۱ کار نخواهد کرداخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوزی,اسکایپ

    استفاده از اسکایپ به طور کلی رو دستگاه‌هایی که ویندوز فون ۸ و ۸٫۱ دارند متوقف خواهد شد.

اواخر بهار سال ۲۰۱۱ میلادی، شرکت مایکروسافت نرم‌افزار اسکایپ را به قیمت ۸٫۵ میلیارد دلار خریداری کرد. مایکروسافت که درآمدش از ایده‌های ثبت شده‌ی اندرویدی خود، بیشتر از درآمد این شرکت از فروش گوشی‌های ویندوزی است، قصد داشت تا از اسکایپ برای افزایش محبوبیت گوشی‌های ویندوزی یا دیگر دستگاه‌های‌اش مثل ایکس‌باکس استفاده کند.

 

ماه گذشته، مایکروسافت خبر داد که از ماه اکتبر امسال (مهر ماه) دیگر اسکایپ را روی ویندوزهای ۸ و ۸٫۱ و اندرویدهای قبل از نسخه‌‌ی ۴٫۰٫۳ بروزرسانی نخواهد کرد.

این شرکت به تازگی گفته است که از اوایل سال ۲۰۱۷ میلادی، استفاده از اسکایپ به طور کلی رو دستگاه‌هایی که ویندوز فون ۸ و ۸٫۱ دارند و هم‌چنین گوشی‌های اندرویدی قدیمی کار نخواهد کرد. حتی استفاده از اسکایپ از ماه اکتبر تا سال آینده‌ی میلادی، روی این دستگاه‌ها با محدودیت‌هایی همراه خواهد بود.

در حال حاضر، اسکایپ ساختاری P2P دارد؛ یعنی کاربران به صورت مستقیم به یکدیگر متصل می‌شوند. با این حال، مایکروسافت می‌خواهد کلا ساختار این نرم‌افزار را عوض کند و از این پس، کاربران از یک سرور ابری برای اتصال به یکدیگر استفاده خواهند کرد. این تغییر اساسی، طبق گفته‌ی مایکروسافت قرار است کیفیت تماس‌ها را بهتر کند.

 

اخبار تکنولوژی - دیجی کالا

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه