سال ۲۰۱۵ سامسونگ دو گوشی گلکسی S6 و گلکسی S6 edge را به بازار معرفی کرد و همین روند در سال ۲۰۱۶ با معرفی سامسونگ گلکسی S7 و سامسونگ گلکسی S7 edge دنبال شد. بنابراین اصلا شگفت‌زده نشدیم وقتی در شایعات مربوط به گلکسی S8 خواندیم که احتمالا با دو مدل مختلف از این گوشی مواجه خواهیم بود اما وقتی در اخبار با این موضوع روبرو شدیم که احتمالا هر دوی این مدل‌ها صفحه‌نمایش خمیده دارند تعجب کردیم چون این موضوع یعنی این بار گلکسیS8 مدل فلت و عادی ندارد. شماره مدل‌های گوشی‌های سامسونگ گلکسی S7 و گلکسی S7 ...

اطلاعات تکمیلی از گلکسی S8؛ نوت ۸ هم در دست ساخت است اخبارتکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی ,سامسونگ

سال ۲۰۱۵ سامسونگ دو گوشی گلکسی S6 و گلکسی S6 edge را به بازار معرفی کرد و همین روند در سال ۲۰۱۶ با معرفی سامسونگ گلکسی S7 و سامسونگ گلکسی S7 edge دنبال شد.

بنابراین اصلا شگفت‌زده نشدیم وقتی در شایعات مربوط به گ��کسی S8 خواندیم که احتمالا با دو مدل مختلف از این گوشی مواجه خواهیم بود اما وقتی در اخبار با این موضوع روبرو شدیم که احتمالا هر دوی این مدل‌ها صفحه‌نمایش خمیده دارند تعجب کردیم چون این موضوع یعنی این بار گلکسیS8 مدل فلت و عادی ندارد. شماره مدل‌های گوشی‌های سامسونگ گلکسی S7 و گلکسی S7 edge به ترتیب SM-G930 و SM-G935 بودند. حال ایوان بلس که در زمینه اعلام خبر گجت‌های معرفی نشده بسیار مشهور است و تا به حال دقیق عمل کرده، گفته شماره مدل‌های گوشی‌های سری ۸ گلکسی سامسونگ SM-G950 و SM-G955 خواهند بود.

 

اما در میان موضوعاتی که بلس به آن‌ها اشاره کرده یک مساله جالب دیگر هم برای طرفداران سری نوت وجود دارد. ایوان بلس گفته یک مدل دیگر با شماره SM-N950 هم در دست ساخت است که فقط می‌تواند یک گلکسی نوت جدید باشد(می‌دانیم شماره مدل نوت‌های قبلی SM-N930 ،SM-N920 و … بودند).

 

به هر حال انتظار می‌رود سامسونگ گلکسی S8 در نیمه اول سال ۲۰۱۷ و گوشی نوت جدید در نیمه دوم سال ۲۰۱۷ به فروش برسد. دنبال کردن سرنوشت این گوشی‌ها پس از بحران ناشی از آتش گرفتن نوت ۷ می‌تواند برای همه ما واقعا جالب‌ توجه باشد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه