یخچال هوشمند ال‌جی از یک صفحه نمایش ۲۹ اینچی برخوردار است و سیستم عامل ویندوز ۱۰ روی آن نصب شده است. شرکت سامسونگ چند ماه پیش یخچالی معرفی کرد که یک صفحه نمایش با کیفیت ۱۰۸۰p روی آن قرار گرفته بود. اکنون شرکت ال‌جی هم جدیدترین یخچال خودش را به نمایشگاه IFA 2016 آورده که نه تنها یک محصول هوشمند به حساب می‌آید، بلکه از سیستم عامل ویندوز ۱۰ هم استفاده می‌کند و کاربران می‌توانند انواع و اقسام اپلیکیشن‌های ویندوزی را روی آن نصب کنند. شرکت ال‌جی روی این یخچال یک نمایشگر ۲۹ اینچی لمسی نیمه شفاف قر ...

ال‌جی اولین یخچال دنیا با ویندوز ۱۰ را معرفی کرد / فیلماخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,سامسونگ

یخچال هوشمند ال‌جی از یک صفحه نمایش ۲۹ اینچی برخوردار است و سیستم عامل ویندوز ۱۰ روی آن نصب شده است.

شرکت سامسونگ چند ماه پیش یخچالی معرف�� کرد که یک صفحه نمایش با کیفیت ۱۰۸۰p روی آن قرار گرفته بود. اکنون شرکت ال‌جی هم جدیدترین یخچال خودش را به نمایشگاه IFA 2016 آورده که نه تنها یک محصول هوشمند به حساب می‌آید، بلکه از سیستم عامل ویندوز ۱۰ هم استفاده می‌کند و کاربران می‌توانند انواع و اقسام اپلیکیشن‌های ویندوزی را روی آن نصب کنند.

شرکت ال‌جی روی این یخچال یک نمایشگر ۲۹ اینچی لمسی نیمه شفاف قرار داده است. حتی این شرکت برنامه‌های مخصوص خودش را روی ویندوز ۱۰ نصب کرده تا کاربران بتوانند کارهای مختلفی که به یک یخچال مربوط می‌شود را مدیریت کنند. می‌توانید از برنامه‌ی زمان سنج آن استفاده کنید یا دستور پخت یک خوراکی را پیدا کنید. حتی می‌توانید غذا‌هایی که داخل یخچال قرار گرفته‌اند را روی صفحه نمایش نیمه شفاف آن علامت گذاری کنید تا سایر اعضای خانواده متوجه آن‌ها بشوند.

روی این یخچال از تراشه‌ی اتم شرکت اینتل و دو گیگابایت رم استفاده شده است. از خوبی‌های ویندوز ۱۰ این است که می‌توانید با آن به گشت و گذار در اینترنت و تماشای ویدیو در سایت‌های مختلف نشست.

 

 

اخبار تکنولوژی - دیجی کالا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه