شرکت ال‌جی اعلام کرد که تا چند ماه دیگر نسل جدید گوشی‌ V را راهی بازار خواهد کرد. براساس اطلاعات منتشر شده این گوشی در سه‌ماهه جاری عرضه می‌شود. در حالی که اسم تلفن همراه هوشمند جدید ال‌جی مشخص نشده، در شایعات گفته شده که این محصول V11 یا V20 نام خواهد داشت. به احتمال زیاد گوشی جدید شرکت ال‌جی در شهریور ماه و در جریان برگزاری نمایشگاه IFA به نمایش در می‌آید. گوشی V10 هم سال گذشته در همین زمان معرفی شده بود و اصلا جای تعجب نیست که نسل جدید آن تا مدتی دیگر راهی بازار شود. ال‌جی در جدیدترین گ ...

ال‌جی عرضه‌ی جایگزین گوشی V10 را تایید کرداخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,ال‌جی

شرکت ال‌جی اعلام کرد که تا چند ماه دیگر نسل جدید گوشی‌ V را راهی بازار خواهد کرد.

براساس اطلاعات منتشر شده این گوشی در سه‌ماهه جاری عرضه می‌شود. در حالی که اسم تلفن همراه هوشمند جدید ال‌جی مشخص نشده، در شایعات گفته شده که این محصول V11 یا V20 نام خواهد داشت.

به احتمال زیاد گوشی جدید شرکت ال‌جی در شهریور ماه و در جریان برگزاری نمایشگاه IFA به نمایش در می‌آید. گوشی V10 هم سال گذشته در همین زمان معرفی شده بود و اصلا جای تعجب نیست که نسل جدید آن تا مدتی دیگر راهی بازار شود.

ال‌جی در جدیدترین گزارش مالی خودش به این موضوع اشاره کرد که سه ماهه‌ی دوم سال مالی ۲۰۱۶ خودش گوشی جدیدی معرفی خواهد کرد که به احتمال زیاد V20 خواهد بود. در گزارش مالی ال‌جی گفته شده که سود عملیاتی این شرکت ۵۰۳٫۱ میلیون دلار بوده  و بخش موبایل هم با ضرر مواجه شده است.

به احتمال زیاد گوشی V20 از تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۲۰ بهره می‌برد و در برابر نفوذ آب و گرد و خاک مقاوم خواهد بود. شاید صفحه نمایش دوم هم همچنان روی آن وجود داشته باشد

 

اخبار تکنولوژی - دیجی کالا

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه