اولین اطلاعات از مدل ۲۰۱۶ گوشی گلکسی On7 لو رفت. مدل ۲۰۱۶ گوشی On7 از تراشه‌ی اگزینوس ۷۸۷۰ و سه گیگابایت رم بهره می‌برد. هنوز مشخص نشده که این گوشی در چه تاریخی راهی بازار می‌شود. در حالی که می‌دانستیم مدل ۲۰۱۶ گوشی گلکسی On7 یک مدل با تراشه‌ی اسنپ‌دراگون دارد، در اطلاعات جدید به این موضوع اشاره شده که این تلفن همراه هوشمند در برخی کشورها با تراشه‌ی اگزینوس راهی بازار می‌شود. در جدیدترین اطلاعاتی که از این گوشی در بنچمارک GFX Bench منتشر شده، گفته شده که تراشه‌ی اگزینوس ۷۸۷۰ روی آن قرار گر ...

اولین اطلاعات از مدل ۲۰۱۶ گوشی گلکسی On7 لو رفتاخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,سامسونگ

مدل ۲۰۱۶ گوشی On7 از تراشه‌ی اگزینوس ۷۸۷۰ و سه گیگابایت رم بهره می‌برد. هنوز مشخص نشده که این گوشی در چه تاریخی راهی بازار می‌شود.

در حالی که می‌دانستیم مدل ۲۰۱۶ گوشی گلکسی On7 یک مدل با تراشه‌ی اسنپ‌دراگون دارد، در اطلاعات جدید به این موضوع اشاره شده که این تلفن همراه هوشمند در برخی کشورها با تراشه‌ی اگزینوس راهی بازار می‌شود. در جدیدترین اطلاعاتی که از این گوشی در بنچمارک GFX Bench منتشر شده، گفته شده که تراشه‌ی اگزینوس ۷۸۷۰ روی آن قرار گرفته است.

 

از دیگر مشخصات سخت افزاری این گوشی می‌توان به سه گیگابایت رم اشاره کرد. همچنین مشخص شده که اندروید ۶٫۰٫۱ روی آن نصب شده است. در GFX Bench مشخص شده که گوشی جدید سامسونگ با شماره مدل SM-G610F شناخته می‌شود. به احتمال زیاد این گوشی در کشورهای آمریکا و چین با تراشه‌ی اسنپ‌دراگون و در سایر کشورها با تراشه‌ی اگزینوس راهی بازار می‌شود.

این گوشی هنوز به صورت رسمی معرفی نشده و نمی‌دانیم در چه تاریخی راهی بازار می‌شود؛ اما با توجه به اطلاعات لو رفته، بعید نیست تا چند وقت دیگر شاهد معرفی رسمی آن باشیم. در ادامه می‌توانید جدول اطلاعات لو رفته از این گوشی را ببینید:

 

اخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,سامسونگ

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه