تنها چند ساعت قبل از معرفی آیفون ۷، تصویر رسمی آن لو رفت. تنها چند ساعت بیشتر تا معرفی رسمی آیفون ۷ باقی نمانده است. شرکت اپل امشب پرچم‌دار امسال خودش را معرفی خواهد کرد. امسال هم مانند دو سال گذشته دو آیفون ۷ و ۷ پلاس راهی بازار خواهند شد. تا این لحظه تصاویر غیر رسمی و رندرهای مختلفی از این گوشی‌ها منتشر شده بودند اما امروز عکس رسمی آیفون که قرار است در کنفرانس اپل نشان داده شود، به بیرون درز کرد. این عکس مربوط به مدل معمولی آیفون ۷ می‌شود و مشخص شده که یک دوربین دارد و جک ۳٫۵ میلی‌متری ...

اولین تصویر رسمی آیفون ۷ لو رفتاخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,آیفون

تنها چند ساعت قبل از معرفی آیفون ۷، تصویر رسمی آن لو رفت

تنها چند ساعت بیشتر تا معرفی رسمی آیفون ۷ باقی نمانده است. شرکت اپل امشب پرچم‌دار امسال خودش را معرفی خواهد کرد. امسال هم مانند دو سال گذشته دو آیفون ۷ و ۷ پلاس راهی بازار خواهند شد. تا این لحظه تصاویر غیر رسمی و رندرهای مختلفی از این گوشی‌ها منتشر شده بودند اما امروز عکس رسمی آیفون که قرار است در کنفرانس اپل نشان داده شود، به بیرون درز کرد.

این عکس مربوط به مدل معمولی آیفون ۷ می‌شود و مشخص شده که یک دوربین دارد و جک ۳٫۵ میلی‌متری خروجی صدا روی آن قرار نگرفته است. دو بلندگو روی آن دیده می‌شود و محل قرار گرفتن خط آنتن هم تغییر کرده است.

شایعات به این ��وضوع اشاره می‌کنند که هر دو مدل آیفون جدید که امشب معرفی می‌شوند، از تراشه‌ی A10 اپل با فرکانس ۲٫۴ گیگاهرتز بهره می‌برند. احتمال دارد که این گوشی‌ها  تا حدودی در برابر نفوذ آب مقاوم باشند. دوربین اصلی آن‌ها ۱۲ مگاپیکسلی است که می‌تواند با کیفیت  ۴K  و با سرعت ۶۰ فریم برثانیه فیلم‌برداری کند. به احتمال زیاد رم این گوشی‌ها هم به سه گیگابایت ارتقا پیدا کرده است و یک مدل با ۲۵۶ گیگابایت حافظه‌ی داخلی هم دارند. آیفون ۷ پلاس هم دوربین دوتایی به همراه زوم اپتیکال خواهد داشت.

 

اخبار تکنولوژی - دیجی کالا

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه