بالاخره شرکت اپل مشکل دکمه خواب و بیدار در گوشی آیفون5 را قبول کرد و شروع به تعویض دکمه‌های قفل آیفون 5هایی که مشکل دکمه قفل داشتند را آغاز کرده است.

 

به گزارش سرویس علمی جام نیوز سایت دیلی میل نوشت: بالاخره شرکت اپل مشکل دکمه خواب و بیدار در گوشی آیفون5 را قبول کرد و شروع به تعویض دکمه‌های قفل آیفون 5هایی که مشکل دکمه قفل داشتند را آغاز کرده است.اگر شما دارای آیفون 5هستید که دکمه قفل آن مشکل پیدا کرده است. اگر شما هم دکمه قفل آیفون5 تان مشکل پیدا کرده است و در کشوری زندگی می‌کنید که خدمات مجاز و مستقیم اپل در دسترستان است، می‌توانید همین حالا به رایگان این مشکل را بر طرف کنید.

 

اپل دریافته است که طریقه فعالیت دکمه قفل در تعداد کمی‌از آیفون 5‌ها مشکل پیدا کرده است و از کار افتاده یا هر از گاه یک بار کار می‌کند. مدل‌هایی که در بازه 10 شهریور تا 10 مهر تولید شده اند ممکن است چنین مشکلی داشته باشند. اپل اقدام به تعویض کلید قفل دستگاه‌های مشکل دار می‌کند و این دستگاه‌ها باید شماره سریال واجد شرایط را داشته باشند "

 

 شما میتوانید به دو روش ارسال و یا تحویل، از این خدمات در مراکز رسمی اپل بهره مند شوید. پروسه ی تعویض بین 4 تا 6 روز پس از تحویل به طول خواهد انجامید. این پروژه هیچ ارتباطی به نوع ویا زمان گارانتی ندارد. صاحبان آیفون 5 می توانند ازاین لینک بررسی کنند که آیا این پروژه شامل حال ایفون آنها می شود یا خیر.

 

2008

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه