مدل ۴۲ میلی‌متری اپل واچ ۲ از باتری ۳۳۴ میلی‌آمپر ساعتی بهره می‌برد. «اپل واچ ۲» (Apple Watch 2) از جمله محصولات اپل به حساب می‌آید که انتظار داریم در زمان معرفی «آیفون ۷» (iPhone 7) یا آیفون ۶SE به نمایش در بیاید. امروز شایعات جدیدتری درباره‌ی این محصول منتشر شده‌اند که به بیشتر شدن ظرفیت باتری آن اشاره می‌کنند. در شایعات گفته شده که مدل ۴۲ میلی‌متری اپل واچ ۲ از باتری ۳۳۴ میلی‌آمپر ساعتی بهره می‌برد. لازم به ذکر است که مدل ۴۲ میلی‌متری فعلی اپل واچ باتری ۲۴۶ میلی‌آمپر ساعتی داشت. اگر ا ...

اپل واچ ۲ باتری بزرگ‌تری دارداخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,اپل واچ

مدل ۴۲ میلی‌متری اپل واچ ۲ از باتری ۳۳۴ میلی‌آمپر ساعتی بهره می‌برد.

«اپل واچ ۲» (Apple Watch 2) از جمله محصولات اپل به حساب می‌آید که انتظار داریم در زمان معرفی «آیفون ۷» (iPhone 7) یا آیفون ۶SE به نمایش در بیاید. امروز شایعات جدیدتری درباره‌ی این محصول منتشر شده‌اند که به بیشتر شدن ظرفیت باتری آن اشاره می‌کنند. در شایعات گفته شده که مدل ۴۲ میلی‌متری اپل واچ ۲ از باتری ۳۳۴ میلی‌آمپر ساعتی بهره می‌برد. لازم به ذکر است که مدل ۴۲ میلی‌متری فعلی اپل واچ باتری ۲۴۶ میلی‌آمپر ساعتی داشت. اگر این اطلاعات درست باشند، ظرفیت باتری اپل واچ ۲ بیش از ۳۶ درصد در مقایسه با مدل قبلی افزایش داشته است.

میزان ظرفیت باتری اپل واچ یکی از مسایلی بود که کاربران به آن اعتراض کرده ��ودند و به نظر می‌رسد که اپل با افزایش آن در مدل جدید قصد دارد این مشکل را تا اندازه‌ای برطرف کند. همچنین امیدوارم که نسل دوم ساعت هوشمند اپل از شبکه‌های موبایل هم پشتیبانی کند تا بتوان با آن تماس تلفنی برقرار کرد و برای استفاده از آن دیگر نیازی به آیفون نباشد.

البته در بخش دیگری از شایعات گفته شده که اپل واچ ۲ در دو مدل راهی بازار می‌شود که یکی از آن‌ها به GPS و فشار سنج مجهز شده است. همچنین مشخص شده که این ساعت‌ها در برابر نفوذ آب مقاوم‌تر شده‌اند، اما اپل همچنان به کاربران پیشنهاد می‌کند که این محصولات را از آب دور نگه‌دارند. به احتمال زیاد پردازنده‌ی به‌کار رفته در اپل واچ ۲ هم ارتقا پیدا کرده و سریع‌تر شده است.

 

اخبار تکنولوژی - دیجی کالا

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه