اگر یک گوشی سونی اکسپریا دارید و می‌خواهید بدانید آیا گوشی شما هم قابلیت بروزرسانی به اندروید ۷٫۰ نوقا را دارد یا نه، خوشبختانه سونی پاسخ سوال‌تان را می‌دهد. شرکت سونی لیستی از گوشی‌های خود و یکی از تبلت‌هایش را منتشر کرده که قطعا در هفته‌های آینده بروزرسان اندروید نوقا را دریافت می‌کنند. در ادامه این لیست را به اطلاع‌تان می‌رسانیم. ترتیب این لیست براساس زمان عرضه این دستگاه‌ها است. یعنی از قدیمی‌ترین تا جدیدترین دستگاهی که شرکت سونی به بازار معرفی کرده. این لیست به ترتیب زیر است:. +Sony ...

بروزرسان اندروید نوقا برای کدام گوشی‌های سونی عرضه می‌شود؟اخ��ارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,اندروید

اگر یک گوشی سونی اکسپریا دارید و می‌خواهید بدانید آیا گوشی شما هم قابلیت بروزرسانی به اندروید ۷٫۰ نوقا را دارد یا نه، خوشبختانه سونی پاسخ سوال‌تان را می‌دهد.

شرکت سونی لیستی از گوشی‌های خود و یکی از تبلت‌هایش را منتشر کرده که قطعا در هفته‌های آینده بروزرسان اندروید نوقا را دریافت می‌کنند. در ادامه این لیست را به اطلاع‌تان می‌رسانیم. ترتیب این لیست براساس زمان عرضه این دستگاه‌ها است. یعنی از قدیمی‌ترین تا جدیدترین دستگاهی که شرکت سونی به بازار معرفی کرده. این لیست به ترتیب زیر است:

+Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z4 Tablet
Sony Xperia Z5
Sony Xperia Z5 Compact
Sony Xperia Z5 Premium
Sony Xperia X
Sony Xperia XA
Sony Xperia XA Ultra
Sony Xperia X Performance

همانطور که می‌بینید Xperia E5 در این لیست غایب است. گوشی‌ای که در ماه ژوئن معرفی شد. گرچه ممکن است سونی این گوشی را بعدا به لیست اضافه کند.

 

در حال حاضر مشخص نیست سونی اندروید نوقا را کی برای گوشی‌های لیست فوق عرضه خواهد کرد. پیش از این برخی از دارندگان گوشی اکسپریا X Performance در اروپا می‌توانستند نسخه بتا اندروید نوقا را روی گوشی‌های خود تست کنند.

 

اخبار تکنولوژی - دیجی کالا

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه