گوگل تا آخر سال ۲۰۱۶ اندروید ۷٫۰ را برای گوشی‌ HTC 10 منتشر می‌کند. پس از اینکه شرکت گوگل اندروید ۷٫۰ را منتشر کرد، شرکت HTC هم اعلام کرد که این بروزرسان جدید سیستم عامل اندروید را بزودی برای گوشی‌های خودش عرضه می‌کند. براساس اطلاعات منتشر شده، اندروید نوقا در سه ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۶ یا همان پاییز امسال برای گوشی‌ HTC 10 و پس از آن هم برای گوشی‌های M9 و One A9 منتشر خواهد شد. شرکت HTC اعلام کرد که در ابتدا نسخه‌های آنلاک یا غیر قراردادی این تلفن همراه هوشمند به اندروید جدید بروزرسانی می‌شود ...

تاریخ عرضه‌ی اندروید ۷٫۰ برای گوشی‌های HTC 10، M9 و A9 مشخص شدتاریخ عرضه‌ی اندروید ۷٫۰ برای گوشی‌های HTC 10، M9 و A9 مشخص شد - تصویر 1

گوگل تا آخر سال ۲۰۱۶ اندروید ۷٫۰ را برای گوشی‌ HTC 10 منتشر می‌کند.

پس از اینکه شرکت گوگل اندروید ۷٫۰ را منتشر کرد، شرکت HTC هم اعلام کرد که این بروزرسان جدید سیستم عامل اندروی�� را بزودی برای گوشی‌های خودش عرضه می‌کند.

 

براساس اطلاعات منتشر شده، اندروید نوقا در سه ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۶ یا همان پاییز امسال برای گوشی‌ HTC 10 و پس از آن هم برای گوشی‌های M9 و One A9 منتشر خواهد شد.


شرکت HTC اعلام کرد که در ابتدا نسخه‌های آنلاک یا غیر قراردادی این تلفن همراه هوشمند به اندروید جدید بروزرسانی می‌شود و مدل‌های قرار دادی با توجه به زمانی که اپراتورها در نظر می‌گیرند، بروزرسانی می‌شوند.

البته شرکت HTC چند ماه پیش گفته بود که گوشی‌های HTC 10، One M9 و One A9 را به اندروید جدید بروزرسانی می‌کند و خوشحالیم که این شرکت همچنان به گفته‌ی خودش عمل می‌کند. البته شرکت سونی هم دیروز لیست آن دسته از گوشی‌هایش که به اندروید جدید ارتقا پیدا می‌کنند را هم منتشر کرده بود. اندروید ۷٫۰ نوقا در حال حاضر برای گوشی‌های نکسوس عرضه شده و قابلیت‌های جدید بسیار زیادی به آن اضافه شده است.

 

اخبار تکنولوژی - دیجی کالا

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه