آیفون ۷ در تاریخ ۱۷ شهریور ماه معرفی می‌شود. پس از شایعات فراوان درباره‌ی تاریخ معرفی آیفون ۷ توسط اپل، این شرکت دعوت‌نامه‌های رسمی برای معرفی این تلفن همراه هوشمند را ارسال کرد و مشخص شد که پرچم‌دار جدید این شرکت در تاریخ ۱۷ شهریور ماه (۷ سپتامبر) معرفی خواهد شد. این پنجمین سالی است که شرکت اپل، آیفون‌های جدید خودش را در شهریور ماه معرفی می‌کند. آیفون ۷ در ماه‌های گذشته بسیار خبرساز بوده و اطلاعات مختلفی از آن لو رفته بود. از نظر ظاهری این گوشی تفاوت زیادی با مدل قبلی ندارد؛ اما محل قرار ...

تاریخ معرفی آیفون ۷ مشخص شداخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,آیفون

آیفون ۷ در تاریخ ۱۷ شهریور ماه معرفی می‌شود.

پس از شایعات فراوان درباره‌ی تاریخ معرفی آیفون ۷ توسط اپل، این شرکت دعوت‌نامه‌های رسمی برای معرفی این تلفن همراه هوشمند را ارسال کرد و مشخص شد که پرچم‌دار جدید این شرکت در تاریخ ۱۷ شهریور ماه (۷ سپتامبر) معرفی خواهد شد.


این پنجمین سالی است که شرکت اپل، آیفون‌های جدید خودش را در شهریور ماه معرفی می‌کند. آیفون ۷ در ماه‌های گذشته بسیار خبرساز بوده و اطلاعات مختلفی از آن لو رفته بود. از نظر ظاهری این گوشی تفاوت زیادی با مدل قبلی ندارد؛ اما محل قرار گرفتن خط آنتن آن تغییر کرده و دیگر پورت ۳٫۵ میلی‌متری خروجی صدا روی آن قرار نگرفته است. همچنین شایعات می‌گویند که مدل پلاس این تلفن همراه هوشمند دوربین دوتایی دارد.

به نظر می‌رسد که اپل قصد ندارد آیفون جدید را با حافظه‌ی ۱۶ گیگابایتی راهی بازار کند و مدل پایه‌ی آن ۳۲ گیگابایت حافظه‌ی داخلی خواهد داشت.

انتظار داریم که در این کنفرانس خبری از اپل واچ ۲ هم رونمایی شود. اکنون بیش از یک سال است که نسل اول این محصول راهی بازار شده و باید منتظر مدل جدید آن باشیم. شایعات می‌گویند که مدل جدید اپل واچ به GPS مجهز شده و ظرفیت باتری آن هم بیشتر شده است. همچنین بعید نیست که روی آن دوربین وجود داشته باشد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه