فقط چند ساعت تا معرفی رسمی گلکسی نوت ۷ باقی مانده و اگر تا همین حالا هم نکته‌ای درباره‌ی ظاهر پرچم‌دار جدید سامسونگ ناگفته یا مبهم مانده باشد، با عکس‌های جدیدی که به دست‌مان رسیده، این ابهام رفع می‌شود. عکس‌های جدید، یک مدل طلایی‌رنگ نوت ۷ را داخل و خارج از جعبه نشان می‌دهد. خوشبختانه عکس‌ها تار و بی‌کیفیت نیستند. جعبه، همان جعبه‌ای است که مشتریان نسخه‌ی خرده‌فروشی دریافت می‌کنند و نوت ۷ هم با هردو لبه‌ی خمیده‌‌اش در عکس‌ها حضور دارد. این دستگاه طلایی‌رنگ شباهت زیادی به گلکسی S7 Edge دارد ...

تصاویری از جعبه‌ی گلکسی نوت ۷ در آستانه‌ی معرفیفقط چند ساعت تا معرفی رسمی گلکسی نوت ۷ باقی مانده و اگر تا همین حالا هم نکته‌ای درباره‌ی ظاهر پرچم‌دار جدید سامسونگ ناگفته یا مبهم مانده باشد، با عکس‌های جدیدی که به دست‌مان رسیده، این ابهام رفع می‌شود.

 عکس‌های جدید، یک مدل طلایی‌رنگ نوت ۷ را داخل و خارج از جعبه نشان می‌دهد.

 

اخبارتکنولوژی,��برهای تکنولوژی, نوت ۷

 

خوشبختانه عکس‌ها تار و بی‌کیفیت نیستند. جعبه، همان جعبه‌ای است که مشتریان نسخه‌ی خرده‌فروشی دریافت می‌کنند و نوت ۷ هم با هردو لبه‌ی خمیده‌‌اش در عکس‌ها حضور دارد. این دستگاه طلایی‌رنگ شباهت زیادی به گلکسی S7 Edge دارد اما طبعا اندازه‌ی بزرگ‌تری داشته و جعبه‌ی آن هم این‌طور که برمی‌آید ظاهر بهتری دارد.

 

اخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی, نوت ۷


به‌هرحال نوت ۷ تا چند ساعت دیگر رونمایی می‌شود و اگر شایعات صحت داشته باشند، پیش‌سفارش این گوشی هم از همین امروز یا فردا شروع می‌شود.

 

اخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی, نوت ۷

 

طرفداران تولیدات سری نوت سامسونگ مشتاق‌اند که هرچه زودتر اسکنر عنبیه‌ی چشم نوت ۷ مورد آزمایش قرار بگیرد. آیا این روش احراز هویت که در صنعت گوشی‌های تلفن همراه تازه‌وارد است، به همان دقت و سرعتی که وعده‌اش را داده‌اند عمل می‌کند؟ گلکسی نوت ۷ نه‌تنها در این زمینه، بلکه در حوزه‌ی واقعیت مجازی هم برای طرفداران سامسونگ به‌عنوان یک دستگاه آینده‌نگر شناخته شده است؛ نوت ۷ را در بسیاری شایعات سازگارترین دستگاه با نسل دوم هدست واقعیت مجازی سامسونگ با نام New Gear VR معرفی کرده‌اند.

 

اخبار تکنولوژی - دیجی کالا

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه