گرچه یکی از محصولات مهم امسال شرکت سامسونگ یعنی گلکسی نوت ۷ عرضه شده و تا امروز فروش خوبی هم داشته سامسونگ تصمیم دارد در نمایشگاه IFA 2016 امسال نقش فعالی داشته باشد. به همین دلیل این موضوع را به اطلاع رسانه‌ها رسانده که قصد دارد ساعت هوشمند Gear S3 را در کنار گلکسی Tab S3 در نمایشگاه ایفا که در شهر برلین برگزار می‌شود معرفی کند. براساس تصاویری که به بیرون درز کرده‌اند می‌توانیم به یکی از سه مدل احتمالی این ساعت نگاهی بیاندازیم. چنان که از تصویر این ساعت برمی‌آید این محصول شکل و شمایلی بسیا ...

تصویر یکی از مدل‌های ساعت هوشمند Gear S3 سامسونگ را ببینیداخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,سامسونگ

گرچه یکی از محصولات مهم امسال شرکت سامسونگ یعنی گلکسی نوت ۷ عرضه شده و تا امروز فروش خوبی هم داشته سامسونگ تصمیم دارد در نمایشگاه IFA 2016 امسال نقش فعالی داشته باشد.

 به همین دلیل این موضوع را به اطلاع رسانه‌ها رسانده که قصد دارد ساعت هوشمند Gear S3 را در کنار گلکسی Tab S3 در نمایشگاه ایفا که در شهر برلین برگزار می‌شود معرفی کند. براساس تصاویری که به بیرون درز کرده‌اند می‌توانیم به یکی از سه مدل احتمالی این ساعت نگاهی بیاندازیم.

 

اخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,سامسونگ

 

چنان که از تصویر این ساعت برمی‌آید این محصول شکل و شمایلی بسیار کلاسیک و سنتی دارد.

 

اخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,سامسونگ

 

طبق انتظاری که داریم سامسونگ قرار است سه مدل ساعت هوشمند در آینده نزدیک عرضه کند؛ Gear S3 Classic، Gear S3 Frontier و Gear S3 Explorer.

تا امروز مجموعه‌ای از اطلاعات درباره ساعت هوشمند Gear S3 در اختیارمان قرار گرفته است. می‌دانیم که این ساعت مانند مدل قبلی شکل مدورش را حفظ می‌کند. همچنین در خبرهای قبلی عنوان شده بود که این ساعت قابلیت‌های ویژه‌ای برای کسانی دارد که به دنبال ویژگی‌های خاص در حوزه ورزش و سلامت هستند. ویژگی‌های مثل گستره متنوعی از حسگرها مانند تراشه GPS، سرعت‌سنج، ارتفاع‌سنج و فشارسنج.

ظاهرا مدل‌های Frontier و Explorer مدل‌هایی هستند که برای کاربرانی که فعالیت ورزشی و بدنی دارند مناسب‌تر است و مدل Classic بیشتر به ساعت Gear S2 فعلی شباهت دارد.

باید منتظر برگزاری نمایشگاه IFA 2016 باشیم تا اطلاعات بیشتری از این ساعت هوشمند شرکت سامسونگ در اختیارمان قرار بگیرد.

 

اخبار تکنولوژی - دیجی کالا

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه