سامسونگ مشخصا اشاره نکرده است که چه بازارهایی تحت تاثیر این تاخیر قرار گرفته‌اند. به نظر می‌رسد سامسونگ فروش پرچم‌دار جدیدش را دست کم گرفته است. این شرکت کره‌ای امروز طی بیانیه‌ای گفت که تقاضا برای Galaxy Note 7 آن‌قدر زیاد شده است که نمی‌تواند به اندازه‌ی کافی، این گوشی را تولید کند. طبق این بیانیه، عرضه‌ی اولیه‌ی فبلت جدید سامسونگ در بازارهایی مثل ایالات متحده، بسیار خوب بوده است. سامسونگ در حال حاضر مشغول مدیریت این موضوع است و فعلا عرضه‌ی Note 7 را در برخی نواحی به تاخیر انداخته. در ب ...

تقاضای بالا برای نوت ۷ موجب تاخیر در عرضه‌ی این گوشی شداخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,نوت ۷

سامسونگ مشخصا اشاره نکرده است که چه بازارهایی تحت تاثیر این تاخیر قرار گرفته‌اند.

به نظر می‌رسد سامسونگ فروش پرچم‌دار ج��یدش را دست کم گرفته است. این شرکت کره‌ای امروز طی بیانیه‌ای گفت که تقاضا برای Galaxy Note 7 آن‌قدر زیاد شده است که نمی‌تواند به اندازه‌ی کافی، این گوشی را تولید کند. طبق این بیانیه، عرضه‌ی اولیه‌ی فبلت جدید سامسونگ در بازارهایی مثل ایالات متحده، بسیار خوب بوده است. سامسونگ در حال حاضر مشغول مدیریت این موضوع است و فعلا عرضه‌ی Note 7 را در برخی نواحی به تاخیر انداخته.

در بیانیه‌ای که سامسونگ به رویترز فرستاده آمده است:‌ “نتایج پیش‌فروش گلکسی نوت ۷ بسیار از پیش‌بینی‌های ما فراتر رفته است و به همین دلیل هم تاریخ عرضه‌ی این گوشی را در برخی بازارها، تغییر داده‌ایم.”

البته سامسونگ مشخصا اشاره نکرده است که چه بازارهایی تحت تاثیر این تاخیر قرار گرفته‌اند و دقیقا قرار است عرضه‌ی پرچم‌دار جدیدش چقدر تاخیر بخورد. برخی گزارش‌ها گفته‌اند که عرضه‌ی Galaxy Note 7 در کشورهایی مثل روسیه، مالزی و اوکراین به عقب افتاده است. برخی کشورهای اروپایی هم احتمالا فعلا گلکسی نوت ۷ را دریافت نخواهند کرد.

سامسونگ گفته است که می‌خواهند سرعت تولید را در کارخانه‌های خود بالا ببرند تا بتوانند به تقاضای بالای گوشی جدید خود، پاسخ دهند. سال گذشته هم با عرضه‌ی Galaxy S6 edge سامسونگ به چنین مشکلاتی برخورد کرده بود.

 

اخبار تکنولوژی - دیجی کالا

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه