سامسونگ ۲٫۵ میلیون گوشی گلکسی نوت ۷ راهی بازار کرده بود که همه آن‌ها را جمع‌آوری کرد. خرابی گوشی‌های گلکسی نوت ۷ باعث شد که سامسونگ در همان روز‌های اول ۲٫۵ دستگاهی که راهی بازار کرده بود را جمع‌آوری کند. مشکل گلکسی نوت ۷ در خط تولید بود و به همین دلیل دستگاه در هنگام شارژ شدن آتش می‌گرفت. این شرکت پرچم‌دار جدید خودش را از ۱۰ کشور مختلف جمع‌آوری کرده و حتی طرح‌هایی را برای جایگزین کردن آن در اختیار کاربران قرار داده است؛ اما میزان خرابی‌ها به اندازه‌ای بود که مدیرعامل سامسونگ «دی‌جی کوه» (D ...

خرابی گلکسی نوت ۷ موجب عذر خواهی مدیرعامل سامسونگ شداخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,سامسونگ

سامسونگ ۲٫�� میلیون گوشی گلکسی نوت ۷ راهی بازار کرده بود که همه آن‌ها را جمع‌آوری کرد.

خرابی گوشی‌های گلکسی نوت ۷ باعث شد که سامسونگ در همان روز‌های اول ۲٫۵ دستگاهی که راهی بازار کرده بود را جمع‌آوری کند. مشکل گلکسی نوت ۷ در خط تولید بود و به همین دلیل دستگاه در هنگام شارژ شدن آتش می‌گرفت. این شرکت پرچم‌دار جدید خودش را از ۱۰ کشور مختلف جمع‌آوری کرده و حتی طرح‌هایی را برای جایگزین کردن آن در اختیار کاربران قرار داده است؛ اما میزان خرابی‌ها  به اندازه‌ای بود که مدیرعامل سامسونگ «دی‌جی کوه» (DJ Koh) از مردم عذرخواهی کرد.

سامسونگ در کنفرانس خبری که به همین مناسبت ترتیب داده بود گفت:” در بین ۱ میلیون گوشی که راهی بازار شده بود، ۲۴ عدد آن‌ها مشکل داشت که این مشکل مربوط به باتری آن‌ها می‌شد. ما این گوشی‌ها را با مدل‌های جدیدتر تعویض می‌کنیم و مهم نیست که کاربران آن‌ها در چه تاریخی خریده‌اند.”

سامسونگ در روز اول عرضه‌ی گلکسی نوت ۷ در ۱۰ کشور مختلف بیش از ۲٫۵ دستگاه از این گوشی فروخت و در حالی که آمار دقیقی از خرابی این گوشی منتشر نشده، این شرکت کره‌ای تصمیم گرفت آن‌ها را جمع‌آوری کند.

 

اخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,سامسونگ


سامسونگ اعلام کرد که در این مدت که گوشی‌های نوت ۷ جمع‌آوری می‌شوند، فروش آن هم متوقف می‌شود تا مشکلات خط تولید برای عرضه‌ی مدل‌های بدون مشکل برطرف شود. مدیرعامل سامسونگ در این‌باره گفته:” در حال حاضر امنیت کاربران در اولویت بیشتری برای ما قرار دارد. تصمیم گرفتیم فروش این گوشی را متوقف کنیم و گوشی‌های عرضه شده را با مدل‌های بدون مشکل تعویض کنیم.”

 

اخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,سامسونگ

 
به نظر می‌رسد که سامسونگ در حال حاضر تصمیم گرفته نظر مشتریان را بیشتر به سمت خودش جلب کند و به آن‌ها پیشنهادهای بهتری برای خرید گوشی و جایگزین کردن آن بدهد.

 

اخبار تکنولوژی - دیجی کالا

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه