گروهی با نام banmeifyouwant توانستند اندروید ۶٫۰۱ را روی لومیا ۵۲۵ نصب کنند. گوشی لومیا ۵۲۵ نزدیک به سه سال پیش راهی بازار شد و توانست به یکی از گوشی‌های محبوب ویندوزی بازار تبدیل شود؛ اما از آنجایی که دنیای تلفن‌های همراه هوشمند به سرعت پیشرفت می‌کنند و گوشی‌های جدیدی راهی بازار می‌شوند، لومیا ۵۲۵ دیگر تولید نمی‌شود. البته هنوز افراد زیادی این گوشی را در اختیار دارند و اگر از آن استفاده نمی‌کنند هم این گوشی را در خانه دارند. خوشبختانه‌ گروهی از هکرها در سایت XDA موفق شده‌اند که با روشی ان ...

لومیا ۵۲۵ به یک گوشی اندرویدی تبدیل شد / فیلماخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

گروهی با نام banmeifyouwant توانستند اندروید ۶٫۰۱ را روی لومیا ۵۲۵ نصب کنند.

گوشی لومیا ۵۲۵ نزدیک به سه سال پیش راهی بازار شد و توانست به یکی از گوشی‌های محبوب ویندوزی بازار تبدیل شود؛ اما از آنجایی که دنیای تلفن‌های همراه هوشمند به سرعت پیشرفت می‌کنند و گوشی‌های جدیدی راهی بازار می‌شوند، لومیا ۵۲۵ دیگر تولید نمی‌شود. البته هنوز افراد زیادی این گوشی را در اختیار دارند و اگر از آن استفاده نمی‌کنند هم این گوشی را در خانه دارند. خوشبختانه‌ گروهی از هکرها در سایت XDA موفق شده‌اند که با روشی اندروید ۶٫۰٫۱ را روی لومیا ۵۲۵ نصب کنند و این گوشی محبوب ویندوزی را به یک محصول اندرویدی تبدیل کرده‌اند.


این افراد ویدیویی هم از این روش منتشر کرده‌‌اند که در آن اندروید روی گوشی لومیا اجرا می‌شود و می‌توان با آن تماس تلفنی گرفت  و کارهای مختلف انجام داد. متاسفانه این گروه که خودشان را banmeifyouwant نام‌گذاری کرده‌اند، گفته‌اند که چیپ eMMC گوشی از بین رفته و به همین دلیل نمی‌توانند روش کار خودشان را به شکل عمومی منتشر کنند و از آنجایی که پیدا کردن این گوشی هم خیلی سخت است، نمی‌توانند این کار را دوباره انجام دهند.

این گروه در بیانیه‌ی رسمی خودش گفته:” هدف ما این بود که روش نصب اندروید روی این گوشی را به شکل عمومی منتشر کنیم؛ اما با از بین رفتن eMMC گوشی نتوانستیم این کار را انجام دهیم. در حال حاضر باید یک گوشی جدید تهیه کنیم که پیدا کردن آن کار بسیار سختی است.”

امیدواریم که این گروه بتواند اندروید را روی گوشی‌های جدیدتر لومیا هم نصب کند تا افراد بیشتری بتوانند از روش آن‌ها استفاده کنند.

در ادامه می‌توانید ویدیوی منتشر شده از اجرای اندروید روی لومیا ۵۲۵ را ببینید:

 

 

اخبار تکنولوژی - دیجی کالا

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه