منتظر سامسونگ گلکسی C9 باشید. چندماه پس از معرفی سامسونگ گلکسی C5 و گلکسی C7 شرکت سامسونگ در حال حاضر آماده تولید یک دستگاه جدید از سری C می‌شود. براساس منابعی که اخبار مربوط به گوشی‌های سامسونگ را منتشر می‌کنند گوشی سامسونگ گلکسی C9 شماره مدل SM-C9000 دارد و در حال حاضر با نام «Amy» شناخته می‌شود. متاسفانه جزییات چندانی درباره مشخصات و طراحی این گوشی منتشر نشده است بنابراین صرفا براساس حدسیات می‌توان گفت احتمالا این گوشی فلزی باشد و از نظر مشخصات هم یک گوشی میان‌رده با حسگر اثر انگشت محسوب ...

منتظر سامسونگ گلکسی C9 باشیداخباربازیگران,اخبارهنرمندان,سامسونگ

چندماه پس از معرفی سامسونگ گلکسی C5 و گلکسی C7 شرکت سامسونگ در حال حاضر آماده تولید یک دستگاه جدید از سری C می‌شود

براساس منابعی که اخبار مربوط به گوشی‌های سامسونگ را منتشر می‌کنند گوشی سامسونگ گلکسی C9 شماره مدل SM-C9000 دارد و در حال حاضر با نام «Amy» شناخته می‌شود.

 

متاسفانه جزییات چندانی درباره مشخصات و طراحی این گوشی منتشر نشده است بنابراین صرفا براساس حدسیات می‌توان گفت احتمالا این گوشی فلزی باشد و از نظر مشخصات هم یک گوشی میان‌رده با حسگر اثر انگشت محسوب شود.

احتمالا این گوشی از نظر اندازه تا حد قابل توجهی بزرگ باشد. می‌دانیم که گلکسی C5 یک صفحه‌نمایش ۵٫۲ اینچی و گلکسی C7 هم یک صفحه نمایش ۵٫۷ اینچی داشت. بعضی‌ها حدس زده‌اند که این گوشی هم یک صفحه‌نمایش ۶ اینچی داشته باشد. اندازه‌ای مشابه با گوشی‌های گلکسی A9 و گلکسی A9 Pro که هر دو همین امسال توسط سامسونگ معرفی شدند.

در حال حاضر سامسونگ گوشی‌های گلکسی C7 و گلکسی C5 را فقط در چین به فروش می‌رساند و به نظر می‌رسد گوشی C9 هم ابتدا در همین کشور معرفی شود. هنوز مطمئن نیستیم که گلکسی C9 در سایر کشورها هم به شکل رسمی به فروش خواهد رسید یا نه اما حدس و گمان‌ها بر این است که احتمالا این گوشی به شکل غیررسمی توسط فروشندگان دیگری به جز خود شرکت سامسونگ در نقاطی غیر از چین هم به فروش برسد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه