نوت ۷ طبق اطلاعات موجود در فهرست TENAA یک مدل با ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌داخلی هم دارد. چندین ماه قبل از این‌که گلکسی نوت ۷ رسما معرفی شود، شایعاتی وجود داشت که این گوشی قرار است با ۶ گیگابایت رم عرضه شود. این شایعه به جای خود باقی بود تا این‌که طبق وعده‌ی موعود دوازدهم مرداد از گلکسی نوت ۷ رونمایی شد و آن شایعه هم به دست فراموشی سپرده شد. چیزی که ما حالا می‌دانیم این است که سامسونگ نوت ۷ را با رم ۴ گیگابایتی راهی بازار می‌کند. اما ظاهرا چندان هم نباید از این موضوع مطمئن باشیم. ...

نوت ۷ یک نسخه‌ با رم ۶ و حافظه‌داخلی ۱۲۸ گیگابایتی هم دارداخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,نوت ۷

نوت ۷ طبق اطلاعات موجود در فهرست TENAA یک مدل با ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌داخلی هم دارد.

چندین ماه قبل از این‌که گلکسی نوت ۷ رسما معرفی شود، شایعاتی وجود داشت که این گوشی قرار است با ۶ گیگابایت رم عرضه شود. این شایعه به جای خود باقی بود تا این‌که طبق وعده‌ی موعود دوازدهم مرداد از گلکسی نوت ۷ رونمایی شد و آن شایعه هم به دست فراموشی سپرده شد. چیزی که ما حالا می‌دانیم این است که سامسونگ نوت ۷ را با رم ۴ گیگابایتی راهی بازار می‌کند.

اما ظاهرا چندان هم نباید از این موضوع مطمئن باشیم. چرا که در فهرست TENAA به‌روزرسانی‌‌هایی در مورد نوت ۷ صورت گرفته و این‌طور که معلوم است به‌زودی باید منتظر نسخه‌ی ۶ گیگابایتی نوت ۷ باشیم. این یعنی گاهی شایعات، حتی اگر شواهد آن‌ها رد کنند، جای بحث و بررسی دارند.

 

اخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,نوت ۷

 

طبق مشخصاتی که ذیل گوشی تازه از راه رسیده‌ی گلکسی نوت ۷ در TENAA درج شده، این گوشی یک مدل با ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌داخلی هم دارد.

گوشی‌های سری Note سامسونگ طبق روال چند سال اخیر با مشخصاتی یک سر و گردن بالاتر از سری S عرضه می‌شوند. اما امسال با مدل‌های دارای رم ۴ گیگابایتی، نوت ۷ لااقل از این نظر بیش‌تر از S7 جایی برای عرض اندام نداشت. حالا با اطلاعات جدید از فهرست TENAA به نظر می‌رسد که روال چندین ساله ادامه دارد.

طبیعتا هنوز اطلاعی از قیمت و زمان عرضه‌ی مدل ۶ گیگابایتی نوت ۷ نداریم. اما در آینده‌ی نزدیک احتمالا همه‌چیز مشخص خواهد شد.

 

اخبار تکنولوژی - دیجی کالا

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه