اگر مجموعه‌ای از شایعات و مباحث که پیرامون آیفون بعدی شرکت اپل مطرح شده است را دنبال کرده باشید حتما ماجرای معروف جک ۳٫۵ میلی‌متری را هم شنیده‌اید. آنطور که به مرور زمان از طریق شایعات مختلف به نتیجه رسیده‌ایم به نظر می‌رسد در آیفون جدید جک ۳٫۵ میلی‌متری هدفون در کار نخواهد بود. نتیجه این اقدام شرکت اپل ضرورت تولید مجموعه‌ای از لوازم جانبی که از پورت لایتنینگ استفاده می‌کنند را ضروری خواهد ساخت چون می‌دانیم اپل قصد ندارد ما را مجبور به استفاده از هدفون وایرلس کند. حال دو راه پیش روی اپل اس ...

هدفون مجهز به اتصال لایتنینگ آیفون جدید را ببینید / فیلماخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,آیفون

اگر مجموعه‌ای از شایعات و مباحث که پیرامون آیفون بعدی شرکت اپل مطرح شده است را دنبال کرده باشید حتما ماجرای معروف جک ۳٫۵ م��لی‌متری را هم شنیده‌اید. آنطور که به مرور زمان از طریق شایعات مختلف به نتیجه رسیده‌ایم به نظر می‌رسد در آیفون جدید جک ۳٫۵ میلی‌متری هدفون در کار نخواهد بود.

نتیجه این اقدام شرکت اپل ضرورت تولید مجموعه‌ای از لوازم جانبی که از پورت لایتنینگ استفاده می‌کنند را ضروری خواهد ساخت چون می‌دانیم اپل قصد ندارد ما را مجبور به استفاده از هدفون وایرلس کند. حال دو راه پیش روی اپل است تا به کاربران امکان استفاده معمول از خروجی صوتی گوشی‌هایش را بدهد. یکی اینکه یک تبدیل لایتنینگ به جک ۳٫۵ میلی‌متری عرضه کند که پیش‌تر هم درباره آن شایعاتی شنیده‌ایم و راه دیگر این است که یک هدفون که از پورت لایتنینگ استفاده می‌کند برای این گوشی جدید عرضه کند.

 

البته هیچ کدام از این دوراه چندان عجیب نیستند و به تکنولوژی بخصوصی هم نیاز ندارند. در واقع صرفا این سوال مطرح است که اپل از کدام یک از این دو راه در آیفون جدیدش بهره خواهد برد.

البته یک ویدیو جدید هم منتشر شده که ادعا می‌شود یک هدفون تو گوشی که از طریق پورت لایتنینگ کار می‌کند را نشان می‌دهد. این ویدیو می‌تواند یکی از دو فرضیه‌ موجود  را تقویت کند.

در ادامه می‌توانید نگاهی به این ویدیو بیندازید:

 

 

اخبار تکنولوژی - دیجی کالا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه