با تمامی ویژگی های احتمالی گوشی آیفون ۷ آشنا شوید. به گزارش مهر، این فیلم تمامی مطالبی را که در مورد آیفون ۷ مطرح شده را به تصویر کشیده است. انتظار می رود آیفون ۷ در دو مدل با صفحه نمایشگر ۴. ۷ اینچ و ۵. ۵ اینچ عرضه شود و مدل بزرگ تر آن مجهز به فناوری کانکتور هوشمند که در IPAD PRO بکار رفته، باشد. پیش بینی می شود که در قسمت پشت آن دو دوربین و نیز رنگ های جدید مشکی فضایی و آبی تیره به آن اضافه شده باشد. در آیفون ۷ از هدفون جک استفاده نخواهد شد که در این صورت باید از هدفون بلوتوثی استفاده شود. ...

همه ویژگیهای آیفون / فیلماخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,آیفون

با تمامی ویژگی های احتمالی گوشی آیفون ۷ آشنا شوید.

به گزارش مهر، این فیلم تمامی مطالبی را که در مورد آیفون ۷ مطرح شده را به تصویر کشیده است.

انتظار می رود آیفون ۷  در دو مدل با صفحه نمایشگر ۴.۷ اینچ و ۵.۵ اینچ عرضه شود و مدل بزرگ تر آن مجهز به فناوری کانکتور هوشمند که در IPAD PRO بکار رفته، باشد.

پیش بینی می شود که در قسمت پشت آن دو دوربین و نیز رنگ های جدید مشکی فضایی و آبی تیره به آن اضافه شده باشد.

در آیفون ۷ از هدفون جک استفاده نخواهد شد که در این صورت باید از هدفون بلوتوثی استفاده شود. 

گفته می شود که دکمه Home در این گوشی مجهز به فناوری تاچ سه بعدی است و تراشه ای با نام A۱۰ در آن بکار رفته که سرعت گوشی را بالا می برد.

آیفون ۷ ضد آب و ممکن است با حافظه داخلی ۲۵۶ گیک هم عرضه شود. از ویژگی دیگر این گوشی داشتن باتری بزرگ تر است که مدت نگهداری شارژ را افزایش می دهد.

گ��ته می شود، زمان رونمایی آیفون ۷ ماه آینده میلادی باشد که انتظار می رود در سال آینده میلادی همزمان با دهمین سالگرد رونمایی از اولین گوشی آیفون، محصول جدید شرکت اپل در معرض دید همگان قرار گیرد.

 

 
اخبار تکنولوژی - دیجی کالا

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه