می‌توانید تا عرضه‌ی رسمی بروزرسانی در منطقه‌ی خود صبر کنید. این صبر می‌تواند یکی دو روز یا تا چند هفته طول بکشد. گوگل رسما اندروید ۷٫۰ نوگت را برای دستگاه‌های نکسوس عرضه کرده است، با این حال، تمام کسانی که در دنیا نکسوس دارند این بروزرسانی سیستم عامل را دریافت نکرده‌اند. تا چند سال گذشته، نسخه‌های جدید اندروید در پاییز عرضه می‌شدند و عرضه‌ی اندروید ۷٫۰ در تابستان، چرخه‌ی چند وقت اخیر را به هم زده است. می‌دانیم که شما هم مثل ما احتمالا منتظر نشسته‌اید تا نکسوس خودتان را با اندروید جدید برو ...

همین حالا اندروید ۷٫۰ را روی نکسوس خود داشته باشیداخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,نکسوس

می‌توانید تا عرضه‌ی رسمی بروزرسانی در منطقه‌ی خود صبر کنید. این صبر می‌تواند یکی دو روز یا تا چند هفته طول بکشد.

گوگل رسما اندروید ۷٫۰ نوگت را برای دستگاه‌های نکسوس عرضه کرده است، با این حال، تمام کسانی که در دنیا نکسوس دارند این بروزرسانی سیستم عامل را دریافت نکرده‌اند. تا چند سال گذشته، نسخه‌های جدید اندروید در پاییز عرضه می‌شدند و عرضه‌ی اندروید ۷٫۰ در تابستان، چرخه‌ی چند وقت اخیر را به هم زده است. می‌دانیم که شما هم مثل ما احتمالا منتظر نشسته‌اید تا نکسوس خودتان را با اندروید جدید بروزسانی کنید، دو راه برای این کار در مقابل‌تان قرار می‌دهیم:

راه دیگری هم وجود دارد، به صفحه‌ی ثبت نام نسخه‌ی آزمایشی اندروید بروید. در این صفحه با همان حساب کاربری که روی نکسوس خود دارید وارد شوید و دستگاهی که می‌خواهید بروزرسانی شود را انتخاب کنید. گوگل بروزرسان اندروید ۷٫۰ نوگت را برای‌تان می‌فرستد.

موضوع این جاست که گوگل آخرین نسخه از اندروید ۷٫۰ را برای‌تان ارسال می‌کند که همان نسخه‌ی نهایی این سیستم عامل است. در نتیجه نسخه‌ای که می‌گیرید، تفاوتی با نسخه‌ی نهایی نخواهد داشت.

اگر دستگاه‌هایی اندرویدی دیگری به غیر از نکسوس دارید،‌ می‌توانید مطمئن باشید که ROM مخصوص گوشی‌تان به زودی پیدا می‌شود، اما بهتر است که برای عرضه‌ی رسمی اندروید نوگت صبر کنید.

 

اخبار تکنولوژی - دیجی کالا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه