می‌توان همزمان دستگاه‌های مختلفی مثل یک گوشی، لپ‌تاپ و تبلت را به کوله پشتی HP متصل کرد. کوله پشتی جدید شرکت HP شاید در نگاه اول یک کوله‌ی معمولی و زیبا به نظر برسد، اما می‌تواند خودش به تنهایی یک لپ‌تاپ را کاملا شارژ کند. شرکت HP در این کوله پشتی جدید که اسم‌اش Powerup Backpack است، یک باتری بسیار بزرگ قرار داده است؛ منظورمان از بزرگ ظرفیتی برابر ۲۲۴۰۰ میلی‌آمپر ساعت است. با این مقدار باتری می‌توانید گوشی هوشمندتان را ده بار شارژ کنید. در طراحی کوله‌ی Powerup Backpack، نکات زیادی رعایت شد ...

کوله پشتی HP می‌تواند لپ‌تاپ شارژ کند / فیلماخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,HP

می‌توان همزمان دستگاه‌های مختلفی مثل یک گوشی، لپ‌تاپ و تبلت را به کوله پشتی HP متصل کرد.

کوله پشتی جدید شرکت HP شاید در نگاه اول یک کوله‌ی معمولی و زیبا به نظر برسد، اما می‌تواند خودش به تنهایی یک لپ‌تاپ را کاملا شارژ کند. شرکت HP در این کوله پشتی جدید که اسم‌اش Powerup Backpack است، یک باتری بسیار بزرگ قرار داده است؛ منظورمان از بزرگ ظرفیتی برابر ۲۲۴۰۰ میلی‌آمپر ساعت است. با این مقدار باتری می‌توانید گوشی هوشمندتان را ده بار شارژ کنید.

در طراحی کوله‌ی Powerup Backpack، نکات زیادی رعایت شده‌اند. برای مثال، این کوله خودش سنسورهای متعددی دارد که مقدار گرمای تولیدی دستگاه‌ها و باتری را محاسبه می‌کنند و نمی‌گذارند تا داغ شود. برای خنک نگه داشته شدن دستگاه‌ها، کوله پشتی HP طوری طراحی شده است تا هوا در آن جریان داشته باشد.

می‌توان همزمان دستگاه‌های مختلفی مثل یک گوشی، لپ‌تاپ و تبلت را به کوله پشتی HP متصل کرد و برای شارژ آن‌ها، اولویت بندی‌های مختلفی تنظیم کرد.

اداره‌ی فدانوردی فدرال ایالات متحده یا همان FAA قانونی وضع کرده است که می‌گوید باتری‌هایی که توان‌شان بیشتر از ۱۰۰ وات در ساعت است، نمی‌تواند به هواپیماها وارد شوند. شرکت HP هم می‌گوید که باتری کوله پشتی‌اش، ۸۴ در ساعت توان دارد و می‌تواند به راحتی در فرودگاه‌ها وارد شود.

کوله‌پشتی Powerup Backpack قیمت زیادی هم ندارد و فقط ۲۰۰ دلار برای‌تان آب می‌خورد. این کوله قرار است از روز اول اکتبر عرضه شود.

می‌توانید در ادامه، ویدیوی معرفی کوله‌ی HP را ببینید.

 

 
اخبار تکنولوژی - دیجی کالا
 
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه