انتظار نداریم گوشی تغییرات دیگری کرده باشد و تمام تغییرات، مطمئنا در رنگ و ظاهر گوشی هستند. همین چند ماه پیش بود که سامسونگ، از مدل مخصوص Galaxy S7 با طرح مجموعه‌ی Injustice یا همان بتمن رونمایی کرد. این مدل، ظاهری بسیار لوکس و خاص داشت و در کنار لوگوی بتمن که در پشت‌اش قرار گرفته بود، یک بسته‌ی بسیار ویژه داشت؛ این بسته شامل بند و بساط اضافی گلکسی S7 مثل یک هدست Gear VR بود. این طور که به نظر می‌رسد، همکاری سامسونگ و شرکت برادران وارنر قرار است برای Galaxy Note 7 هم ادامه داشته باشد. جدید ...

گلکسی نوت ۷ احتمالا در طرح بتمن عرضه می‌شوداخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,سامسونگ

انتظار نداریم گوشی تغییرات دیگری کرده باشد و تمام تغییرات، مطمئنا در رنگ و ظاهر گوشی هستند.

همین چند ماه پیش بود که سامسونگ، از مدل مخصوص Galaxy S7 با طرح مجموعه‌ی Injustice یا همان بتمن رونمایی کرد. این مدل، ظاهری بسیار لوکس و خاص داشت و در کنار لوگوی بتمن که در پشت‌اش قرار گرفته بود، یک بس��ه‌ی بسیار ویژه داشت؛ این بسته شامل بند و بساط اضافی گلکسی S7 مثل یک هدست Gear VR بود. این طور که به نظر می‌رسد، همکاری سامسونگ و شرکت برادران وارنر قرار است برای Galaxy Note 7 هم ادامه داشته باشد.

 

اخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,سامسونگ

 

جدیدا تصاویری به بیرون درز کرده است که گلکسی نوت ۷ را با طرح و مدل Injustice نشان می‌دهد؛ یعنی مثل مدل Injustice گلکسی S7، مدل نوت ۷ هم در رنگ طلایی و مشکی ساخته و لوگوی بتمن پشت‌اش هک شده است.

 

اخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,سامسونگ

 

به غیر از ظاهر خود گوشی، تم خاص Injustice هم در نرم‌افزار گلکسی نوت ۷ قرار داده شده است. انتظار نداریم گوشی تغییرات دیگری کرده باشد و تمام تغییرات، مطمئنا در رنگ و ظاهر گوشی هستند.

با این حال، این تصاویر از چین به بیرون درز کرده‌اند. سامسونگ هم در چین گلکسی S7 را با حافظه‌ی رم شش گیگابایتی عرضه کرده است؛ در نتیجه ممکن است مدلی که در تصویر زیر می‌بینید، مدل چینی با شش گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ی فلش باشد.

 

اخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,سامسونگ

 

اطلاعات بیشتری از مدل Injustice گوشی Galaxy Note 7 در دست نداریم، اما به احتمال زیاد سامسونگ به زودی از آن رونمایی خواهد کرد.

اخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,سامسونگ

 

اخبار تکنولوژی - دیجی کالا

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه