گوشی گلکسی S8 از دوربین دوتایی بهره می‌برد و به سنسور تشخیص عنبیه و دوربین جلوی جدید مجهز شده است. هنوز مدت زمان زیادی از عرضه‌ی گلکسی نوت ۷ نمی‌گذرد که شایعات جدیدی درباره‌ی گوشی گلکسی S8 منتشر شده است. این تلفن همراه در سال ۲۰۱۷ راهی بازار خواهد شد و به احتمال زیاد اولین گوشی سامسونگ خواهد بود که دوربین دوتایی خواهد داشت. شایعات می‌گویند که دو دوربین ۱۲ و ۱۳ مگاپیکسلی در پشت این گوشی قرار گرفته‌اند. همچنین به نظر می‌رسد که دوربین جلو این تلفن همراه هوشمند که برای گرفتن عکس‌های سلفی مناسب ...

گلکسی S8 دوربین دوتایی و سنسور تشخیص عنبیه چشم دارداخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

گوشی گلکسی S8 از دوربین دوتایی بهره می‌برد و به سنسور تشخیص عنبیه و دوربین جلوی جدید مجهز شده است.

هنوز مدت زمان زیادی از عرضه‌ی گلکسی نوت ۷ نمی‌گذرد که شایعات جدیدی درباره‌ی گوشی گلکسی S8 منتشر شده است. این تلفن همراه در سال ۲۰۱۷ راهی باز��ر خواهد شد و به احتمال زیاد اولین گوشی سامسونگ خواهد بود که دوربین دوتایی خواهد داشت.

شایعات می‌گویند که دو دوربین ۱۲ و ۱۳ مگاپیکسلی در پشت این گوشی قرار گرفته‌اند. همچنین به نظر می‌رسد که دوربین جلو این تلفن همراه هوشمند که برای گرفتن عکس‌های سلفی مناسب است، تغییر کرده و یک لنز ۸ مگاپیکسلی روی آن قرار گرفته است. در کنار دوربین جلو هم سنسور تشخیص عنبیه چشم دیده می‌شود.

در طول سال گذشته اکثر شرکت‌های سازنده‌ی موبایل از دوربین دوتایی روی گوشی‌های خودشان استفاده کردند. ال‌جی G5 و هواوی P9 از جمله محصولاتی بودند که با دوربین دوتایی عرضه شدند و به احتمال زیاد آیفون ۷ پلاس هم دوربین دوتایی خواهد داشت. به همین دلیل کاملا منطقی به نظر می‌رسد که سامسونگ هم قصد داشته باشد وارد بازار دوربین‌های دوتایی شود.

هنوز تاریخ عرضه‌ی گلکسی S8 مشخص نیست؛ اما به احتمال زیاد این تلفن همراه هوشمند در اسفند ماه و در نمایشگاه MWC 2017 معرفی خواهد شد.

 

 اخبار تکنولوژی - دیجی کالا

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه