این به‌روزرسانی شامل بهینه‌ساز امنیتی اندروید در ماه آگوست هم هست و همچنین پاره‌ای از قابلیت‌های بلوتوث و NFC را ارتقا می‌دهد. سامسونگ شروع به ارایه‌ی یک به‌روزرسانی جدید برای گوشی‌های هوشمند گلکسی S7 و گلکسی S7 Edge کرده است. در حال حاضر این به‌روزرسانی در ایتالیا در دسترس است و Samsung Cloud را ارایه می‌دهد. Samsung Cloud یک سرویس ابری‌‌ای که همزمان با معرفی رسمی جدیدترین گوشی هوشمند سامسونگ، یعنی گلکسی نوت ۷، همین دو هفته‌ی پیش آغاز به کار کرده است. علاوه‌بر این، این نسخه به‌روزرسانی که ...

Samsung Cloud برای S7 و S7 Edge هم ارایه می‌شوداخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,سامسونگ

    این به‌روزرسانی شامل بهینه‌ساز امنیتی اندروید در ماه آگوست هم هست و همچنین پاره‌ای از قابلیت‌های بلوتوث و NFC را ارتقا می‌دهد.

سامسونگ شروع به ارایه‌ی یک به‌روزرسانی جدید برای گوشی‌های هوشمند گلکسی S7 و گلکسی S7 Edge کرده است. در حال حاضر این به‌روزرسانی در ایتالیا در دسترس است و Samsung Cloud را ارایه می‌دهد.

Samsung Cloud یک سرویس ابری‌‌ای که همزمان با معرفی رسمی جدیدترین گوشی هوشمند سامسونگ، یعنی گلکسی نوت ۷، همین دو هفته‌ی پیش آغاز به کار کرده است.

علاوه‌بر این، این نسخه به‌روزرسانی که حجمی برابر با تقریبا ۱۵۲ مگابایت دارد، شامل بهینه‌ساز امنیتی اندروید در ماه آگوست هم هست و همچنین پاره‌ای از قابلیت‌های بلوتوث و NFC را ارتقا می‌دهد.

طبق روال معمول احتمالا مدتی طول می‌کشد که با توجه به منطقه‌ی سکونت، به‌روزرسانی جدید برای دستگاه شما ارایه شود. این مدت احتمالا زیاد طولانی نخواهد بود اما اگر خیلی مشتاق به‌روز شدن هستید و نمی‌توانید تا آن زمان صبر کنید، این امکان هم وجود دارد که به‌روزرسانی مذکور را به‌صورت دستی از منوی تنطیمات فعال کنید.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه